Нацбанк отримав інформацію про кредитні історії 80 тисяч українців

Нацбанк отримав інформацію про кредитні історії 80 тисяч українців

У Національному банку України повідомили, що від початку 2019 року усі українські банки подають інформацію про кредитні історії своїх клієнтів до кредитного реєстру НБУ. Так, там уже отримали доступ до 80 тисяч кредитних історій.

Повідомляє прес-служб Нацбанку.

Зазначається, що наразі у кредитному реєстрі Нацбанку є інформація про кредитні історії 53,2 тисячі громадян та понад 27 тисяч підприємств.

«Наповнення бази даних Кредитного реєстру підвищує ефективність оцінки банками кредитного ризику і таким чином сприяє отриманню добросовісними і сумлінними позичальниками кредитів від банків, що в кінцевому підсумку позитивно впливає на відновлення кредитування», — зазначила директорка департаменту банківського нагляду НБУ Наталія Дегтярьова.

Зазначимо, що наразі банки користуються послугами різноманітних бюро кредитних історій, у яких міститься інформація про всі прострочені позики всіх клієнтів банків, незалежно від сум прострочки.

Нагадаємо, упродовж 2019 року Нацбанк проведе перевірку 51 банку.

Також раніше Нацбанк випустив пам’ятну монету до новорічно-різдвяних свят.

 

323 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up