В Україні розвивається благодійність, але людей залучених у цю діяльність недостатньо

За результатами опитування, як і в минулі роки, експерти відзначають позитивний розвиток благодійності в Україні.

Про це під час дискусії в Укрінформі на тему “Оцінка розвитку доброчинності в Україні у 2018 році” сказав президент Асоціації благодійників України, голова оргкомітету національного конкурсу «Благодійна Україна» Олександр Максимчук, – повідомляє РІСУ.

“Сьогодні Асоціація благодійників всьоме презентує своє експертне дослідження щодо стану благодійності. Цього року ми залучили більше громадськості, у нас було 122 представника громадськості, з них ми вибрали 55 експертів, це представники благодійного середовища, медійники”, – зазначив Максимчук.

За його словами, за результатами опитування, як і в минулі роки, експерти відзначають позитивний розвиток благодійності в Україні.

Також він підкреслив, що експерти наголошують на необхідності ухвалення закону про відсоткову філантропію.

Водночас, як зазначив віце-президент Асоціації благодійників України Олександр Олійник, згідно з результатами експертного опитування, всього 15-20% українського суспільства займається доброчинністю. Тобто рівень залучення людей, які регулярно займаються благодійною чи волонтерською діяльністю, низький.

Крім того, Асоціація благодійників України за результатами опитування “Зелена книга української доброчинності” провела церемонію вручення Почесних відзнак імені Богдана та Варвари Ханенків за особливий внесок у розвиток доброчинності в Україні.

«Зелена книга української доброчинності» – щорічний аналітичний збірник, підготовлений на базі експертного опитування «Стан розвитку доброчинності в Україні». Цього року дослідження було проведено Асоціацією благодійників України у партнерстві з молодіжною агенцією «НОВІ» та спільно з ресурсним центром «Гурт». В опитуванні взяли участь експерти у різних сферах благодійності, волонтерства, корпоративної соціальної відповідальності, державні і громадські діячі, журналісти, науковці, викладачі, студенти з усієї України.

Також було проведено відкрите опитування членів благодійних, волонтерських та інших неурядових організацій, урядовців, представників соціально-відповідального бізнесу та інших, які зробили найбільший внесок у розвиток добротворення в Україні у 2018 році. Кожен, хто взяв участь в опитуванні, виділив по три кандидатури на відзнаку у двох номінаціях: «Доброчинець – фізична особа» та «Доброчинець – організація, спільнота». Переможцями стали кандидати, які отримали найбільше голосів за підсумками опитування.

Автором «Почесної відзнаки імені Богдана і Варвари Ханенків» є МБФ «Українська родина» (проект «Друзі Ангелів»), виробник ТМ «Фабрика Ангелів».

343 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up