Суд визнав докази провини Януковича належними

Про це йдеться у мотивувальній частині вироку, яку оголошують в Оболонському райсуді у четвер, повідомляє “Українська правда”.

“Не зважаючи на невизнання своєї провини обвинуваченим, суд, вислухавши показання свідків, дослідивши висновки експертів, документи і речові докази, оцінивши доводи обвинувачення і захисту, вважає, що винуватість обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених частиною 1 статті 111 (держзрада – УП), частиною 5 статті 27, частиною 2 статті 437 (пособництво у веденні агресивної війни – УП) Кримінального кодексу України доведена належними і допустимими доказами”, – сказав суддя.

Водночас, наразі резолютивна частина ще не оголошена, не відомо, чи вважає суд Януковича винним.

Захист екс-президента вважає, що суд став на бік обвинувачення.

“На даний час суд фактично став на бік обвинувачення”, – сказав адвокат Олександр Байдик.

Захисники наполягають, що суд майже не врахував їхню позицію під час складання вироку.

“Ми вважаємо, що це політичне переслідування Віктора Федоровича Януковича, влада замовила цей процес, Юрій Луценко (генеральний прокурор – УП) керує цим процесом”, – заявил Байдик.

Адвокати принесли у суд плакат із інфографікою, яка нібито доводить, що в анексії Криму винен не екс-президент, а представники чинної влади.

Обвинувачення просить суд призначити Януковичу покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, У четвер, 24 січня, Оболонський суд почав оголошувати вирок за обвинуваченням Януковича.

Підозру Януковичу оголосили у 2016 році, коли він свідчив у справі про розстріл Майдану.

Прокурори Головної військової прокуратури у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича просили суд винести вирок у вигляді 15 років в’язниці.

Основою звинувачень стало звернення до президента Росії Володимира Путіна від 1 березня 2014 року, в якому український екс-президент нібито просив ввести в Україну війська.

Розглядати справу про держзраду суд почав навесні 2017 року.

476 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up