Інтелектуальний турнір “Львів взимку-2019”: як це було

Вже 7 років всі дороги кращих знавців світу ведуть до міста Лева. Турнір, котрий починався, як дещо божевільна ідея кількох місцевих ентузіастів, поступово перетворився на один з кращих інтелектуальних фестивалів планети.

Цьогоріч до Львова на турнір з інтелектуальних змагань “Що? Де? Коли?” завітала 51 команда (більше 300 знавців) з України, Азербайджану, Білорусі, Великобританії, Ізраїлю, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Росії та Чехії. На них очікувала гра, яка складалась із трьох турів по 15 питань на різну тематику та різного рівня складності у кожному.

На роздуми в учасників була одна хвилина на кожне питання. Не обійшлось, звісно, і без наймолодших уболівальників, яких знавці-батьки взяли із собою на фестиваль.

Команду з Лондона привіз харків’янин за походженням Олексій. За його словами, вони з друзями вперше приїхали на “Львів взимку”. І сам фестиваль, як і місто Львів, залишили по собі прекрасні враження.

Читати також:  На площі Ринок встановлять резервуар на 1500 літрів для освячення води

Хороші питання і високий рівень організації турніру відзначив гравець зі Львова Роман Кошівка. Він зауважив, що питання були цікавими і нудьгувати не доводилось.

Також враженнями поділилась і справжня ветеранка фестивалю Елеонор з Ізраїлю. Це вже третій її візит до Львова і, як вона розповіла, це улюблений турнір її команди, а Львів ну дуже смачний.

Отже, переможцем VII фестивалю Львів Взимку стали «Смажені цвяхи» з Києва. Срібло прикрасило шиї ще однієї столичної команди «Номер шість». На третю сходинку п’єдесталу пошани зійшла збірна Ізраїлю, України та Росії «Елінор та хлоп’ята».

Також в рамках “Львів взимку- 2019” відбувся чемпіонат світу з гри «Що? Де? Коли?» для дорослих, перемогу в якому здобули київські Keiseсker.

Організатор турніру Дмитро Стрільчук розповів про статистику та географію дійства, яке цього року охопило понад десять держав, які представляли 51 команда. Також, за його словами, організація турніру себе абсолютно виправдала, особливо в емоційному плані, адже переживання неможливо купити ні за які гроші.

Читати також:  Громадські організації вчитимуться писати проекти для отримання технічної допомоги

Наразі можемо з впевненістю сказати лише одне: VIII фестиваль «Львів Взимку» відбудеться в січні 2020 року.

Більше про турнір «Львів Взимку 2018»– у репортажі Syla.news.

Роман Гурський для Syla.news

504 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up