Порошенко в День Соборності: “Наш шлях – це дорога до Євросоюзу, до НАТО, до миру і добробуту”

Петро Порошенко переконаний, що українці зберегли державу, зцементували її фундамент і довели, що здатні здобувати перемоги на нашому власному шляху.

Про це президент сказав під час святкування Дня соборності та 100-річчя Акту злуки у Києві. І зазначив, що “наш шлях – це дорога до Євросоюзу, до НАТО, до миру і добробуту”.

“Ми відродили українське військо у небачений в історії термін. Сьогодні Збройні Сили України – це сотні тисяч належно підготовлених, озброєних і забезпечених усім необхідним воїнів, вихованих на українських військових традиціях”.

Також Порошенко сказав, що наш європейський курс, попри активну протидію Росії на дипломатичному фронті, дозволив нам з вами добитися ратифікації Угоди про асоціацію усіма країнами Євросоюзу і запустити роботу поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі з Європейським Союзом. При цьому ЄС уже став найбільшим торговельним партнером України.

“Рівень зростання ВВП за підсумками 2018 року складе 3,4%. Це не так багато, але – це є максимальний показник за сім років.  Інфляція знизилася до 9,8%. Вона ще доволі висока, але це – найнижчий показник за п’ять років. Золотовалютні резерви зросли майже до 21 млрд доларів. Це – п’ятирічний максимум”, мовив гарант.

А тоді зазначив, що ці цифри означають, що найгірше вже позаду.  І українці відчують плоди реформ і підвищення рівня життя максимум через три роки.

“Криза, спричинена війною, економічною агресією та блокадою з боку Росії – відступає. Відступає завдяки спільним зусиллям влади, суспільства, бізнесу. Що відновлення економічного зростання відкриває можливості і до відновлення рівня життя. Що це вже зовсім недалека перспектива, року-двох, від сили трьох, коли, нарешті, плоди реформ стануть відчутними для абсолютної більшості суспільства”, – сказав президент.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко підписав закон про трирічне бюджетне планування,  також про закон про морську прилеглу зону України.

417 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up