Новим керівником надзвичайників Львівщини став Юрій Кагітін

Сьогодні Перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олег Мельчуцький представив колективу нового начальника Головного управління ДСНС Львівщини.

Про це повідомила прес-служба Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Олег Мельчуцький ознайомив особовий склад Головного управління з наказом Голови Служби і прокоментував рішення:

“Наказом Голови ДСНС України №32 від 22 січня 2019 року звільнити з посади заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям та призначити на посаду начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області Кагітіна Юрія Івановича. На перших порах, Ви повинні розуміти, що Вас будуть порівнювати із Сергієм Юрійовичем. А це був один із найкращих начальників та чудова людина. Тому на Вас зараз покладається велика відповідальність: підтримувати на належному рівні оперативно-службову діяльність та покращувати її. У мене велике прохання до вас, шановні колеги, підтримати нового керівника та спільно ефективно виконувати усі визначені завдання.”

Довідка:

Читати також:  Кілька тисяч українських рятувальників перевели у режим повної готовності

Кагітін Юрій Іванович з 1994 по 1997 був курсантом Львівського пожежно-технічного училища МВС України.

З липня 1997 року прийнятий на службу начальником караулу 25-ї самостійної державної пожежної частини у Жовкві.

За період роботи в системі пожежної охорони обіймав посади начальника караулу, заступника, а потім начальника частини, начальника Личаківського районного відділу Львова Головного управління МНС України в Львівській області, заступника начальника Головного управління Держтехногенбезпеки у Львівській області, а потім Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Читати також:  Двоє людей згоріли живцем під час спаління трави

З лютого 2017 року й до сьогодні обіймав посаду заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Нагадаємо, восени минулого року помер попередній начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Сергій Дмитровський.

1057 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up