Насіров став кандидатом у президенти

Він подав документи у Центральну виборчу комісію 16 січня. 

Про це повідомила прес-служба ЦВК.

До ЦВК 16 січня 2019 року громадянин України Насіров Роман Михайлович і особисто подав заяву про самовисунення кандидатом на пост Президента України разом з доданими документами для реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України “Про вибори Президента України” та зареєструвала кандидата на пост Президента України Романа Насірова 1979 року народження, який проживає у Києві, безпартійного, самовисування.

Зауважимо, що на сайті ЦВК у особистій інформації не зазначено теперішню діяльність (місце зайнятості) Романа Насірова.

Нагадаємо, Уряд відсторонив Насірова з посади керівника Державної фіскальної служби України 3 березня 2017 року. Його обвинувачують у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Крім того, Насірову інкримінують службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки. Спеціалізована антикорупційна прокуратура 10 листопада 2017 року затвердила і направила до суду обвинувальний акт за підозрою Насірова. Сторона обвинувачення вважає, що екс-глава ДФС протягом 2015-2016 років, діючи в інтересах народного депутата України Олександра Онищенка, особисто ухвалив низку безпідставних і незаконних рішень про розстрочку податкового боргу та зобов’язань ТОВ “Фірма “Хас”, ТОВ “Карпатнадраінвест”, ТОВ “Надра Геоцентр”. Ці рішення він прийняв за відсутності належного обґрунтування і законних підстав, що призвело до ненадходження обов’язкових платежів до держбюджету на суму понад два мільярди гривень.

Протягом 2017-2018 років тривали суди по його справі.

Додамо, що станом на 21 січня зареєструвались 12 кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня: Ігор Шевченко, Олександр Шевченко, Сергій Каплін , Валентин Наливайченко, Віталій Скоцик, Андрій Садовий, Віталій Купрій, Євген Мураєв, Анатолій Гриценко, Геннадій Балашов, Ольга Богомолець,  та Роман Насіров.

416 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up