Львівські митники встановили новий рекорд із розмитнення «євроблях»: за добу оформили 411 авто

Львівські митники встановили новий рекорд із розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації, оформивши за добу  411 «євроблях».

Про це повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

18 січня у підрозділах митного оформлення Львівської митниці ДФС оформили рекордну кількість транспортних засобів – 411, сплачено 25 млн. грн., з них у Пенсійний фонд – понад 14 млн. гривень.

Загалом з 25 листопада 2018 року, після внесення змін у податкове і митне законодавство, у Львівській митниці ДФС у митному режимі «імпорт» оформлено 7 248 транспортних засобів громадян, з них – 4 584 так звані євробляхи.

Як відомо, упродовж 90 календарних днів з дня набуття чинності Законом України про внесення змін до Податкового кодексу щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів, крім електромобілів, до акцизного податку буде застосовано коефіцієнт 0,5. Зазначений коефіцієнт застосовується у разі ввезення одного легкового автомобіля однією фізичною особою для власного використання.

Пільговий період закінчується через 90 календарних днів з дня набуття чинності відповідним законом, а саме − 22 лютого 2019 року.

Нагадаємо, митні платежі переводять на Єдиний казначейський рахунок.

Syla.news

303 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up