Екс-розслідувача Дмитра Гнапа висунула в президенти «Сила Людей»

Екс-розслідувача Дмитра Гнапа для участі в президентських виборах 2019 року висунула політична партія «Сила Людей». Таке рішення ухвалили на 10-му з’їзді партії у Києві.

За висунення Дмитра Гнапа в президенти проголосували 86 учасників з’їзду, проти — 6, утрималися — 2.

Після голосування учасників з’їзду Гнапу надали слово. Початково він зазначив, що підтримає «єдиного кандидата від демократичного табору, якщо він з’явиться» та закликав партію звернутися до Андрія Садового, Анатолія Гриценка та Святослава Вакарчука — «з тим, щоб вони все ж знайшли в собі сили та об’єдналися. Ми підтримаємо цього кандидата, ми не відмовляємося від нашої позиції»

Утім згодом зазначив, що не впевнений в тому, що вони поступляться своїми амбіціями заради висунення єдиного кандидата.

«Єдине, що так, ми, на жаль, не дуже віримо, що вони зможуть поступитися своїми амбіціями, але ми завжди готові.. я особисто готовий пожертвувати своїми амбіціями, попри те, що сьогодні було ухвалене рішення (про висунення мене як кандидата в президенти — ред.)», — сказав Гнап.

Згодом він додав, що збирається запустити кампанію зі збору коштів, аби зібрати 2,5 мільйони гривень на внесок для реєстрації його кандидатом.

«А попри все, ми почнемо свою президентську кампанію…наші великі перемоги тільки починаються», — сказав Гнап, додавши, що «час «Сили Людей» настає».

Дмитро Гнап з 2013 року керував агенцією журналістських розслідувань «Слідство.інфо», а 25 червня 2018 року заявив, що завершує кар’єру журналіста та займатиметься політикою.

Нагадає, в Україні триває реєстрація кандидатів у президенти.  

415 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up