лтк

9 лютого у Львові буде ексклюзивний сольний концерт ЛТК

9 лютого фанк-гурт ЛТК (Львівський Танцювальний Клуб) презентує ексклюзивну концертну програму «Freek Edition» в клубі Picasso.


ЛТК заявили про свою готовність ділитись з аудиторією найпотаємнішими бажаннями і таємницями. На концерті ви почуєте старі добрі пісні такі як «Толік фламінго», пісні з нового альбому та ексклюзивний матеріал, що афішувався тільки в закритих колах.

У інтерв’ю Syla.news музиканти розповіли:

“У нас рік не було сольного концерту. Тому в нас великі творчі очікування від того концерту, ми багато задач перед собою поставили, – ми готуємо унікальне шоу! Будуть різні костюми та перфоменси: ми балуватимемо людей нашими новими образами, будуть експерименти з образами духової секції, – вони завжди виглядають у нас епатажно. Також попрацюємо зі звуками.

Двогодинний концерт буде складатись з трьох частин: дуже масивна і потужна, акустичний антракт, шоу з духовими. Варто прийти аби це побачити.”

ЛТК – це 10 мегавар’ятів, що професійно палять у стилі Funk!
ЛТК – це фіналісти українського відбору на фестиваль SZIGET, учасники найбільших українських фестивалів Zaxidfest та Atlas Weekend, фіналісти «Хіт-конвеєра» від телеканалу М2.
ЛТК – це завжди оригінальне музичне звучання, експерименти над стилем та образами. Один з найбільших гуртів, у складі десяти музикантів та незрівнянна духова секція.
Хочеш освіжитись – тобі потрібен концерт ЛТК.

Концерт відбудеться у клубі Picasso, що на вулиці Зеленій, 88. Початок о 20:00 год. Квитки – на сайті Gastroli.ua.

719 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up