В Україні створили електронну базу звітів держпідприємств

В Україні створили електронну базу звітів держпідприємств

Міністерство економічного розвитку та Міністерство фінансів України ухвалили наказ, яким створюється електронна система звітності державних підприємств.

Повідомляє Зазначається, що у даній системі будуть публікувати фінансову звітність державних компаній, а також буде проводитися оцінка діяльності таких компаній на предмет різноманітних ризиків.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

«Сьогодні Мінекономрозвитку та інші органи управління державними підприємствами витрачають невиправдано багато часу і людських ресурсів на просту механічну роботу із переносу даних із паперових звітів до електронних таблиць. Відмова ж від паперового документообігу на користь електронного, а також автоматизований процес збору звітності вже у готовому електронному вигляді надасть можливість органам управління вивільнити додаткові ресурси та економити час для якісного аналізу даних звітів та ефективності використання державної власності замість їхньої звичайної механічної обробки», — пояснюють в Мінекономіки.

Там зазначають, що відповідний електронний ресурс мають запустити протягом 2019 року.

Нагадаємо, що 10 травня 2019 року Кабінет міністрів затвердив перелік об’єктів «великої приватизації». Зокрема, тоді до нього увійшли Центренерго, Одеський припортовий завод, Сумихімпром (приватизація яких завершиться за правилами попереднього закону про приватизацію), Об’єднану гірничо-хімічну компанію, Завод Електроважмаш, Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші державні підприємства.

Деякі з цих об’єктів було виключено із списку на початку 2019. Йдетсья про Турбоатом та 4 ТЕЦ.

 

239 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up