У Львові створюють свою «Західну лігу сміху»

У Львові створюють свою «Західну лігу сміху»

У Львові розкажуть про заснування Західної ліги сміху.

У середу, 23 січня у інтерактивному просторі Syla.news співорганізатори нової Західної ліги сміху детально розповідатимуть про зміни, що відбудуться у новому сезоні розважально-гумористичних змагань. Детальніше про це розповів один з директорів Західної ліги сміху Сергій Дзядик:

“Наприкінці минулого сезону ми домовились про змагання у форматі «Ліги сміху». У Рівному була Рівненська ліга сміху і ми домовились що буде одна ліга на два міста: «Західна ліга сміху»: одна гра буде у Львові, одна – у Рівному, і так весь сезон. І це перший сезон у нашому місті. Ми хочемо розказати людям, як це буде виглядати.

От є комерційні концерти «Ліги сміху» в цирку у Львові, – вони раз чи двічі у рік. А тут повноцінний сезон, команди будуть змагатися, потім їхати в Одесу, боротися за телевізійний формат «Ліги сміху».

У прес-конференції візьмуть участь:

Читати також:  Західна ліга сміху допомагає молоді подолати комплекси - Сергій Дзядик (відео)

директор Ліги сміху Львова Сергій Дзядик,

директор Ліги сміху з Рівного Юрій Ліпський,

тренери, серед них Тарас Стадницький (сценічний псевдонім “Володька”),

громадський діяч, меценат Віталій Ковтун.

Прес-конференція відбудеться 23 січня об 11:00 годині, у інтерактивному просторі Syla.news за адресою: Львів, площа Яворського,1 (другий поверх).

 

 

 

688 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up