Будівництво львівського сміттєпереробного заводу обговорять на громадських слуханнях

Громадські слухання відбудуться 25 січня.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У п’ятницю, 25 січня, о 15:00 годині у приміщенні актового залу Личаківської районної адміністрації відбудуться громадські слухання щодо будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів у Львові на вул. Пластовій, 13.

Громадські слухання проводяться відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та Порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля. Відповідно до порядку проведення, організатором цих слухань є представник Міністерства екології та природних ресурсів України (Мінприроди). Організатор забезпечує реєстрацію учасників громадських слухань та виступів учасників у відповідних журналах, забезпечує відео фіксацію, здійснює головування від час проведення громадських слухань та готує протокол громадських слухань.

Читати також:  Активісти принесли депутатам Львова жіночу білизну

Основним завданням цих громадських слухань є виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності. Під час підготовки висновку з оцінки впливу на довкілля Мінприроди розглядає кожне подане зауваження та пропозицію та приймає рішення про повне або часткове врахування чи обґрунтовано відхиляє його.

Таким чином рішення прийняте Мінприроди при видачі висновку буде максимально об’єктивним та всебічним. Проведення жодних голосувань під час громадських слухань не передбачається та не є їх метою.

Читати також:  Львівське сміття: що робили останні п'ять років?

Протокол та звіт про громадське обговорення з усіма журналами реєстрацій та зазначеними запитаннями та пропозиціями учасників буде опубліковано у Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля одночасно з висновком з оцінки впливу на довкілля.

Додамо, що будувати сміттєпереробний комплекс у Львові виявили бажання 5 компаній з різних країн.

429 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up