Подія дня. Розпочав роботу "потяг чотирьох столиць"

Наприкінці січня почастішають рейси поїзда “Чотирьох столиць”

Починаючи з 30 січня 2019 року міжнародний поїзд «Чотири столиці» №31/32 Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига курсуватиме частіше: один раз на чотири дні замість одного разу на тиждень.

Про це повідомив прес-центр Укрзалізниці.

“Поїзд «Чотири столиці» курсуватиме частіше. З 30 січня змінюємо графік – рейси будуть один раз на чотири дні. На сьогодні поїзд їздить раз на тиждень. При цьому розклад руху не змінюємо”, – деталізуав голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов у Facebook.

З періодичністю курсування раз на чотири дні поїзд №31/32 вирушатиме з Києва починаючи з 30 січня, а у зворотному напрямку з Риги – з 31 січня. За словами Кравцова, про збільшення періодичності курсування поїзда домовилися залізничні адміністрації України, Білорусі, Литви та Латвії, адже нині це сполучення користується попитом у пасажирів:

“Населеність в напрямку Київ – Рига складає 49%, у зворотному – 40%. Це гарні показники, що говорять про популярність сполучення до європейських столиць та його економічну рентабельність для української залізниці.”

Аналіз пасажиропотоку в даному сполученні свідчить, що найбільше пасажирів цим поїздом прямує до Латвії (45%) та Литви (38%) і менше до Білорусі (17%). Загалом у період з 28 вересня 2018 року по 11 січня 2019 року в обох напрямках поїздом подорожували понад 4300 пасажирів.

Читати також:  Львівська залізниця поповниться оновленою електричкою

Нагадаємо, поїзд «Чотири столиці» курсує з 28 вересня 2018 року. У складі поїзда 10 вагонів, з них 9 купе та 1 вагон класу «Люкс». У 6-ому вагоні купе розділені на чоловічі та жіночі.

299 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up