Для виявлення незаконних рубок ялинок на Львівщині утворять мобільні групи

На Львівщині продали 6900 державних ялинок на свята

Паралельно з цим виявили порушників закону, яких оштрафовано за адміністративні порушення щодо ялинок.

Про це повідомила прес-служба обласного управління лісового і мисливського господарства.

Впродовж ялинкової кампанії 2018-2019 років лісогосподарські підприємства реалізували 6900 ялинок. Продавали різдвяні деревця порід сосна, ялина та ялиця біла. Всі дерева реалізовували зі спеціальними бірками чи самоклейними стрічками, що містили інформацію про походження ялинок.

Читати також:  Коронавірус вразив 84 українців

Окрім цього, для організованого проведення ялинкової кампанії та попередження випадків незаконної заготівлі і реалізації новорічних ялинок, Львівське ОУЛМГ, Головне управління національної поліції у Львівській області, Управління патрульної поліції у Львові та Державна екологічна інспекція у Львівській області видали спільний наказ “Про додаткові заходи щодо забезпечення охорони шпилькових насаджень від незаконних рубок в передноворічний період”, що визначив порядок реалізації та перевезення новорічних ялинок.

Читати також:  В Україні стає менш поширеним куріння

За лісопорушення впродовж ялинкової кампанії до адміністративної відповідальності притягнуто 85 порушників. На них накладені штрафні санкції на загальну суму понад 49400 гривень.

Нагадаємо, у планах лісівників був продаж 10500 ялинок. 

Додамо, 23 січня ялинки у Львові можна буде відправити на утилізацію.

300 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up