Новий закон про "євробляхи": що варто знати

Митники попереджають про шахрайство під час розмитнення “євроблях”

Зважаючи на те, що 22 лютого закінчиться пільговий період для митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації (коли базові ставки акцизу знижені на половину), свою діяльність активізували так звані посередники.

Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби у Львівській області.

Так, до Львівської митниці ДФС надходить інформація про випадки, коли ці «посередники», які зголошуються допомогти оформити автомобілі для особистого користування громадянам, виявляються шахраями. Зокрема відомо, що є випадки, коли кошти та документи на свої автомобілі громадяни передали невідомим особам, які обіцяли за певну винагороду безперешкодно здійснити митне оформлення, про що навіть надали розписки. Передавання відбувалося у визначеному місці та визначений час поза межами місця митного оформлення. Відтоді «посередники» документів та коштів не повертали та на зв’язок не виходять.

Читати також:  «Вибори «П» - експерти про «євробляхи» ч.1

Львівська митниця ДФС просить громадян бути вкрай обережними, коли вони вирішують здійснити митне оформлення авто. У випадку, коли охочий розмитнити авто на іноземній реєстрації, не може чи не вміє самостійно оформити митну декларацію, можна звернутись до митних брокерів, які є юридичними особами та мають дозвіл на провадження митно-брокерської діяльності. Також для уникнення схожих ситуацій рекомендуємо укладати з митними брокерами договори про надання митно-брокерських послуг. ДФС оприлюднила реєстр таких організацій.

Читати також:  Порошенко підписав закони, що вимагали змінити власники автомобілів на єврономерах

Нагадаємо, Львівська митниця нещодавно спростила процедуру консультації щодо визначення бази оподаткування транспортних засобів.

 

767 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up