Картка Тимошенко голосувала в Раді за перехід релігійних парафій: депутатки на засіданні не було — рух ЧЕСНО

Картка Тимошенко голосувала в Раді за перехід релігійних парафій: депутатки на засіданні не було — рух ЧЕСНО

У Верховній Раді голосувала картка голови фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко, хоча самої депутатки під час засідання не було. Однопартійці заявляли не бачили Тимошенко в сесійній залі, але запевняли, що «вона десь є», повідомляє громадський рух ЧЕСНО.

Тимошенко начебто зареєструвалася на ранковому пленарному засіданні парламенту 17 січня. Як видно на фото, на робочому місці Тимошенко у слоті є картка для голосування. Однак упродовж дня картка лідерки «Батьківщини» або була у слоті й не голосувала, або була відсутня у слоті, за винятком одного випадку. Картка Тимошенко проголосувала без власниці під час голосування за законопроект про перехід релігійних громад — картка чотири рази проголосувала «за», зауважили в ЧЕСНО.

Як відомо, депутат може голосувати своєю карткою з будь-якого місця в залі, проте під час цього голосування «за» голосувала картка саме місце Юлії Тимошенко.

На відео з зали засідань парламенту видно, що на місці Юлії Тимошенко в цей час голосувала її колега за фракцією Олександра Кужель. Однак, за даними сайту ВРУ, картка самої Кужель була відсутня протягом цих чотирьох голосувань.

Члени фракції «Батьківщина» в коментарі руху ЧЕСНО не змогли пояснити ситуацію з тим, що картка Тимошенко голосувала за її відсутності.

Картка Тимошенко голосувала в Раді за перехід релігійних парафій: депутатки на засіданні не було — рух ЧЕСНО

«Вона, по-моєму, учора була, я не знаю. Я вчора особисто її не бачив, але колеги кажуть, що вона була. Вона десь тут присутня… у кабінеті фракції», — зазначив член фракції Вадим Івченко, робоче місце якого розташоване неподалік місця Тимошенко.

Нагадаємо, наприкінці 2018 року Юлія Тимошенко відсвяткувала 58 день народження.

Також вона балотується у Президенти України.

Раніше під час візиту до Львова вона обіцяла у випадку перемоги на виборах зменшити ціну на газ для населення у щонайменше два рази.

 

 

409 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up