Громадська організація виграла суд у “Львівелектротрансу”

Суд зобов’язав львівське комунальне підприємство надати інформацію на запит щодо коштів і майна.

Про це ГО “За якісний транспорт” повідомляє на своїй Facebook-сторінці.

2 березня 2018 року екс-керівник ГО « За Якісний Транспорт» подав запит на доступ до публічної інформації, аби дізнатися, скільки коштів та майна з оціночною вартістю було передано комунальному підприємству від ЛМР за 2001-2018 роки. Однак на цей запит відповідь не надали.

Відтак організація звернулась у львівське представництво уповноваженого з прав людини, де підтримали звернення до суду.

26 грудня 2018 року відбулось останнє засідання за головування судді Крутько О.В., на якому було вирішено:
Відмовити у задоволенні позовних вимог ЛКП «Львівелектротранс» до відповідального за організацію регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, за участі третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача, організації «Молодіжний інформаційно-консалтинговий Центр «За якісний транспорт» про визнання протиправними дій, зобов’язання утриматись від вчинення дій, визнання протиправною та скасування вимоги повністю.

Читати також:  Суддям найближчим часом підвищать зарплату

Заступник голови правління ГО “За якісний транспорт” Назар Товстига прокоментував рішення:

“Наша організація завжди сповідувала відкритість, тому ми всі відповіді органів влади старались оцифровувати і зберігати на файлообмінники із відкритим доступом, щоб всі бажаючі мали можливість їх бачити і працювати. Щодо цієї інформації, яку ми отримаємо по коштам від ЛКП «Львівелектротранс», ми попередньо вже домовились із декількома громадськими організаціями, які займаються викриттям корупційних зв’язків в органах влади, щодо аналізу інформації, яку ми маємо отримати на цей запит. Також наша громадська організація подала ще одну позовну заяву до суду по одному із комунальних закладів і готує позов на одне із управлінь ЛМР”

Зазначимо, напередодні «Львівелектротранс» та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали кредитну програму щодо реалізації проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту. Відповідоно до неї місто отримає 50 нових тролейбусів.

Читати також:  Під час мітингу на підтримку Пучдемона постраждали 13 людей
316 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up