Флешмоб #10YearChallenge: кому та для чого потрібні фото з минулого

Флешмоб #10YearChallenge: кому та для чого потрібні фото з минулого

Видання WIRED припускає, що Facebook міг сам запустити популярний в соціальних мережах #10YearChallenge для підвищення точності своєї системи розпізнавання осіб.

Про це WIRED написало у своєму матеріалі. Передбачається, що фотознімки користувачів десять років тому і зараз дозволять алгоритму краще прогнозувати динаміку зміни зовнішності користувачів.

Флешмоб #10YearChallenge став популярний в декількох соцмережах – Twitter, Facebook, Instagram на цьому тижні. Під цим хештегом користувачі публікують свої фотографії десятирічної давності і зараз. Виключенням не стала і Україна: зокрема, користувачі з Києва активно публікують власні фото “до та після”.

Флешмоб #10YearChallenge: кому та для чого потрібні фото з минулого

WIRED допускає, що за запуском флешмобу може стояти Facebook – а сам він є прикладом соціальної інженерії.

“Звичайно, ви могли б знайти на Facebook фотографії профілю і подивитися дати публікації або дані EXIF. Але цей набір зображень містить велику кількість зайвої інформації: користувачі не завжди завантажують зображення в хронологічному порядку і нерідко розміщують замість свого фото щось інше. Іншими словами, було б корисно, якби у вас був чистий, простий і позначений набір фотографій ” і зараз””, – пише технічний редактор Кейт О’Ніл, WIRED.

У розмові з виданням керівництво Facebook спростувало причетність до організації # 10YearChallenge, заявивши, що це “проект, створений самими користувачами і став вірусним”.

Нагадаємо, Facebook видалив російські сторінки, на яких писали про Україну.

Syla.news

549 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up