“Тук-тук! Ви – боржник”, – у Львові здійснюватимуть рейди

Із наступного тижня державні виконавці будуть здійснювати рейди щодо найбільших боржників Львова.

Про це розповів заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби, начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області Юрій Сало, – повідомляє кореспондент Syla.news.

“У 2019 році ми будемо продовжувати і покращувати роботу щодо стягнення аліментів та заборгованості заробітної плат”, – запевнив Юрій Сало.

З його слів, станом на сьогодні наявна також велика заборгованість по комунальних платежах. Тому вже з наступного тижня державними виконавці здійснюватимуть рейди до найбільших боржників, зокрема, у Львові.

“Більшість боржників по комунальних платежах проживають в місті Львові, тому державні виконавці перш за все будуть вживати заходів превентивного характеру. Тобто вони будуть виходити на місце проживання боржника, будуть роз’яснювати йому, що він зобов’язаний сплатити цю заборгованість, оскільки ці кошти поступають на рахунок за комунальні послуги”, – наголосив Юрій Сало.

Якщо боржник не реагуватиме, тоді державні виконавці вживатимуть заходи згідно Закону України “Про виконавче провадження”. Зокрема, опишуть майно боржників, вилучать, реалізують його і, відповідно, заборгованість по заробітній платі буде погашатись.

Читати також:  Львівській залізниці заборгували більше 56 мільйонів гривень за пільговиків

Станом на 17 січня загальна кількість боржників за комунальні послуги по Львівщині становить 2425 осіб, з них 1640 – по Львову. Обсяг заборгованих коштів – 39 мільйонів гривень.

Додамо, опубліковано що на Львівщині є також 5 підприємств, що мають значні борги по зарплаті.

Марта Лазарчук, Syla.news

777 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up