Парубій пояснив, чому назвав Новинського "нечистю"

Парубій пояснив, чому назвав Новинського “нечистю”

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій пояснив, що назвав нардепа-опозиціонера Вадима Новинського “нечистю”, бо той на нього “фізично тиснув”.

Про це передає Еспресо.TV

“Кожен може підійти до мене, але коли підходять нардепи і намагаються, скажемо, на мене фізично впливати чи кричати на вухо, чи виключити мікрофон, я вважаю, це зловживання демократичними цілями, які я використовую для управління парламентом. Тому я змушений був зробити зауваження депутату Новинському, попросити його відійти від мене, не перешкоджати діяльності, не провокувати на конфлікт”, – заявив Парубій.

Голова парламенту зізнався, що таким зверненням на адресу Новинського намагався домогтися того, аби йому не заважали працювати.

“Я справді вжив слово “нечисть”. Завдяки тому, що я звернувся до нього із проханням відійти від мене, не перешкоджати роботі голові ВР, моє звернення спрацювало. Це дозволило продовжити роботу”, – запевнив голова Верховної Ради.

Нагадаємо, що Парубій нагримав на Новинського під час розгляду “релігійного” закону. Він сказав: “Відійди, нечисть”.

 

348 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up