ОПОРА поскаржилась на Садового у поліцію

ОПОРА поскаржилась на Садового у поліцію

Громадянська мережа ОПОРА заявила в поліцію на кандидата у президенти, лідера “Самопомочі” Андрія Садового через рекламу без вихідних даних.

Про це повідомляє прес-служба мережі.

14 січня  у Тячівському  районі спостерігач ОПОРИ зафіксував білборд «Андрій Садовий, НАСТУП, 2019» без вихідних даних. Борд знаходиться обабіч траси на відрізку дороги із Тячева до селища Буштино. 11 січня три такі ж білборди були зафіксовані в Ужгороді.

На жодному з них немає інформації про установу, що здійснила друк, даних про тираж та про осіб, відповідальних за випуск, як того вимагає ч. 3  ст. 59 Закону України «Про вибори Президента України».

В ОПОРІ нагадали, що на бордах і агітках має міститися інформація про установу, що здійснила друк, дані про тираж та про осіб, відповідальних за випуск, як того вимагає ч. 3  ст. 59 закону про вибори президента.

ОПОРА поскаржилась на Садового у поліцію

“Представники закарпатської ОПОРИ про дані факти повідомили поліцію за телефоном “102”, а також зареєстрували відповідні заяви – із детальним інформуванням правоохоронців про ймовірні ознаки порушення закону”, – йдеться в повідомленні.

Представники мережі у Закарпатській області просили прес-службу “Самопомочі” прокоментувати цю ситуацію, але відповіді не отримали.

Нагадаємо, міський голова Львова та лідер партії “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Садовий подав документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом на виборах президента України.

Також уже зареєструвались Ольга Богомолець, Олександр Шевченко та Геннадій Балашов.

До цього вже зареєструвалось ще майже десятеро кандидатів.

483 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up