YouTube заборонив відео із небезпечними завданнями та жорстокими жартами

YouTube заборонив відео із небезпечними завданнями та жорстокими жартами

Відтепер не можна завантажувати відео із небезпечними завданнями (“челенджами”) та жорстокими жартами (“пранками”) на найпопулярніший відеохостинг YouTube.

Про це повідомляє TechCrunch.

Перші два місяці такі відео будуть автоматично видалятись з платформи, якщо випадки будуть повторюватись і далі, авторів такого контенту будуть блокувати.

Компанія YouTube анонсувала такий суворий контроль на своїй платформі для того щоб уникнути смертельних випадків, що досить часто трапляються через демонстрацію подібних завдань. Також під заборону потрапили жарти, оскільки вони  теж несуть небезпеку отримання серйозних травм.

Читати також:  Восьмирічний хлопчик із США заробив в YouTube 26 млн доларів

Видання наголошує на тому, що ці оголошення компанія YouTube випустила після того, які підліток потрапив в аварію, коли кермував автівкою із зав’язаними очима, повторюючи челендж “Bird Box” з однойменного фільму Netflix.

Після виходу стрічки, люди почали перевіряти на собі, як  це – жити із зав’язаними очима, при цьому постійно наражаючи себе на небезпеку.

Читати також:  YouTube звинуватили у незаконному зборі даних про дітей

Додамо, наприкінці серпня минулого року Youtube скасував можливість пропускати перегляд реклами.

 

327 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up