Уряд підтримав закон про верифікацію субсидій

Кабінет міністрів України підтримав законопроект про запровадження системи верифікації (перевірки) отримувачів соціальної допомоги. Документ направлять до Верховної Ради для голосування. 

Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів України.

Законопроект має на меті збільшити контроль за отримувачами субсидій. У Мінфіні зазначають, що близько 30% державної соціальної допомоги може розподілятися не за адресою, тобто надаватися тим людям, які її не потребують. З урахуванням підвищення ціни на газ, допомогу мають отримати ті, хто справді її потребує.

“Завдяки верифікації у 2017-2018 рр. вдалося запобігти неефективному використанню щонайменше 14 мільярдів гривень бюджетних коштів”, – пояснюють у міністерстві.

Міністр фінансів України Оксана Маркарова на своїй Facebook-сторінці також прокоментувала рішення:

“Кожна гривня платників податків, яку ми через бюджет відправляємо на пільги та субсидії повинна піти виключно тим, хто її справді потребує і відповідає критеріям. тому верифікація – це про соціальну справедливість з одного боку і про бюджетну дисціпліну з іншого. і це правильно! Колеги депутати, дуже потрібна Ваша підтримка, щоб остаточно врегулювати це питання законодавчо!”

Додамо, з 1 січня субсидії на “комуналку надають у грошовій формі.

Читати також:  Українці і надалі отримуватимуть субсидії
407 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up