Укрзалізниця перезапускає кол-центр

Укрзалізниця перезапускає кол-центр

Компанія перезапускає роботу контактного центру – звернення пасажирів опрацьовуватимуться в режимі реального часу.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Укрзалізниці.

На початку січня свою роботу розпочав оновлений контактний центр для пасажирів Укрзалізниці. Він створений для того щоб опрацьовувати всі звернення пасажирів щодо їх обслуговування в режимі реального часу. Зі  своїми зауваженнями та побажаннями пасажири можуть звертатися за номером 0 800 50 31 11 (дзвінки безкоштовні).

“Ефективність роботи контактного центру буде оцінюватися не кількістю прийнятих дзвінків, а оперативністю вирішення питань. Оператор має самостійно надавати клієнтам усю необхідну інформацію, а в разі потреби – зв’язуватиметься з тим чи іншим фахівцем компанії для оперативного вирішення питання, що турбує пасажира. Саме такі завдання має вирішувати контактний центр уже найближчим часом”, – зазначив директор департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця» Олександр Красноштан.

Також, зазначено, що оператори обов’язково будуть передзвонювати клієнтам, які звернулися, щоб дізнатися, чи було вирішено їх питання.

“Наразі в компанії існує декілька вхідних каналів для комунікацій з клієнтами. Перед фахівцями стоїть завдання вже в цьому році створити єдину “гарячу лінію”, з чітким розподілом звернень – у теперішньому часі чи минулому часі – та чіткі регламенти їх відпрацювання. Окрім того, працюватимуть такі канали звернень, як онлайн-чат і чат-месенджер”, – додав Олександр Красноштан.

З часом, для зручності клієнтів буде функціонувати багаторівнева система IVR (Interactive Voice Response, що завдяки інформації, яку вводить клієнт на підказки комп’ютера, адресовуватиме звернення відповідно до їх тематики.

Читати також:  Економіки у будівництві євроколії не буде, - Богдан Піх (відео)

Оператори контактного центру пройдуть відповідне навчання, а також для них буде створено єдиний телефонний довідник відповідальних за кожне питання, що суттєво зменшить час, який витрачається на їх вирішення.

Додамо, що вчора Укрзалізниця відновила можливість повернення проїзних документів через інтернет, – протягом зимових свят цей сервіс був недоступним.

313 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up