Убити Tesla. Як союз Volkswagen і Ford змінить ринок електрокарів

Найбільші автовиробники Volkswagen і Ford оголосили про глобальний альянс. Компанії започаткують спільну розробку вантажівок і мікроавтобусів, а також мають намір розвивати електрокари й автопілот.

Нещодавно на автошоу в Детройті концерни Volkswagen AG і Ford Motor Company оголосили про глобальний альянс , який передбачає співпрацю і спільне виробництво комерційних мікроавтобусів і малотоннажних вантажівок.

Повідомляється, що Volkswagen перейматиметься виробництвом міського мікроавтобуса, а Ford – комерційного автомобіля на основі моделі Transit. Продукція обох компаній має з’явитися у 2022-му.

Крім цього, виробники підписали меморандум про співпрацю в сфері автопілотування й електромобільності. Вельми логічний і послідовний хід, адже собівартість виробництва електрокарів ще й досі лишається зависокою, а показники продажів – незрівнянні з авто на викопному паливі.

Генеральний директор Ford Джим Хакетт зазначає: “Я вважаю, що це складно зробити поодинці. Фундаментальні зрушення корисні, оскільки вони дозволяють автовиробникам зосередитися на своїх надпотужних особливостях і брати участь в розробці нових мобільних рішень, і водночас пропонувати безліч конкурентних варіантів”.

Чому Ford і Volkswagen?

Першим належить винахід автомобільного конвеєра, а другі змогли стати найбільшим автовиробником у світі і стати взірцем безлічі популярних брендів, зважаючи на політику “народного автомобіля”.

Крім історичної складової й орієнтації на виробництво автомобілів середнього класу, обидві компанії не тільки володіють одними з найпопулярніших середньотоннажних моделей (Transit, Ranger, Transporter, Caddy, Amarok і т.д), а й активно розвивають електрокари і системи автопілотування, інвестуючи в цей сектор мільярди доларів.

Volkswagen, до речі, розпочав будівництво першого великого заводу з виробництва електрокарів в Китаї на базі своєї платформи MEB (Modular Electric Drive Kit). Менеджери навіть анонсували “народний” електрокар ID Aero , і мають намір забезпечити виробництво 200 тис. таких машин на рік.

У Ford плани не менш грандіозні: до 2023-го компанія планує вкласти майже $4 млрд у нещодавно сформовану корпорацію Ford Autonomous Vehicles, яка має випустити перший Ford з автопілотом у 2021-му.

Як співпрацюватимуть?

Представники компаній поки не розголошують інформації щодо свого тандему, але, за даними Reuters , Volkswagen інвестуватиме в розвиток технологій автопілотування Ford, а американська компанія, своєю чергою, поділиться патентами з платформою німців MEB, яка веде розробки електрокарів.

Гіганти з Вольфсбурга також розраховують на отримання доступу до мікроавтобуса Ford Transit, середньорозмірного пікапа Ranger, і мають намір виготовляти свої машини на заводах Ford.

Безумовно, справи у Ford йдуть трохи гірше, ніж у Volkswagen, оскільки американський бренд переживає зниження продажів і закриття заводів як в Європі, так і в Китаї. За рахунок співпраці з європейською компанією, спадкоємці Генрі Форда сподіваються збільшити чистий прибуток майже в два рази вже в наступному році.

При цьому, не варто забувати, що обидва виробники зіткнулися з труднощами через великі витрат на розробку електрокарів і автопілотів, а також необхідність зниження шкідливих викидів від авто з ДВС, які залишаються основними в їх бізнесі.

“Для Volkswagen було б розумно співпрацювати з американським гравцем, враховуючи, що нормативні умови для підготовки до прориву в автопілотування більш розвинені в США, ніж в Європі”, – пояснює генеральний директор Volkswagen Герберт Дисс.

Volkswagen поглине Ford?

Подібні випадки не рідкість в останні роки, наприклад, Renault володіє майже половиною акцій Nissan, легендарний Opel з 2017-го належить концерну PSA Peugeot Citroën, а китайський Geely Automobile ще в 2010-му викупив Volvo.

Але угода між Volkswagen і Ford обмежиться виключно співпрацею, оскільки компанії заявили, що злиття або перерозподілу частки акцій не буде.

Нагадаємо, за останній рік акції Volkswagen впали на 24% (до $ 140 за штуку), а цінні папери Ford – на 39% (до $ 8 за штуку).

Представники компаній говорять, що зараз вони знаходяться “в середині дискусій” і повідомлять подробиці в найближчі тижні. Автошоу в Детройті проходить з 14 по 27 січня 2019 го.

Syla.news

403 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up