Митниця Львівщини консультуватиме “євробляхарів” щодо розмитнення авто

Львівська митниця ДФС спрощує процедуру консультації щодо визначення бази оподаткування транспортних засобів. 

Про це вчора повідомила прес-служба Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.

Щоб пришвидшити процес митного оформлення транспортних засобів та для їх вільного обігу, представники митниці консультуватимуть громадян. Важливо, що процедурою консультації щодо визначення бази оподаткування транспортних засобів можуть скористатись громадяни-власники транспортних засобів. Для цього їм необхідно звернутися з листом-заявою (взірець додається) до Львівської митниці ДФС, у якому обов’язково зазначити номер декларації, за яким транспортний засіб заявлено в митний режим «імпорт» та його VIN-CODE. Зразок заяви:

Читати також:  «Вибори «П» - експерти про «євробляхи» ч.2

Також у робочі дні з 9:00 до 18:00 год працюватиме “гаряча лінія”: (032) 258 99 69. 

Під час таких консультацій орган доходів і зборів та декларант можуть обмінятись наявною у кожного з них інформацією за умови додержання вимог щодо її конфіденційності. В ДФС вважають, що така ініціатива має допомогти власникам авто зрозуміти митну вартість свого автомобіля, визначити порядок інформації та її достовірність.

Читати також:  «Вибори «П» - експерти про «євробляхи» ч.1

Нагадаємо, що вже 22 лютого завершиться пільговий період для митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації, коли базові ставки акцизу знижені наполовину. Після цієї дати треба буде платити за оформлення авто повну ставку акцизу. Відтак розмір митних платежів суттєво зросте.

Додамо що з 29 грудня 2018 року і до 23 лютого 2019 року відділ митного оформлення “Скнилів” працює цілодобово.

1155 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up