Кому та чому варто відвідати Event Industry Forum у Львові (ВІДЕО)

Кому та чому варто відвідати Event Industry Forum у Львові (ВІДЕО)

Другий щорічний Event Industry Forum відбудеться на “Арені Львів” 8 та 9 лютого. Завдання форуму – зазирнути у майбутнє івент-індустрії, змоделювати компетенцію та інструментарій івент-менеджера у перспективі, отримати корисні інсайти та знайомства у івент-ком’юніті.

За словами організаторів, у цьому році очікується понад 1200 учасників форуму.

Кому та чому варто відвідати Event Industry Forum у Львові (ВІДЕО)

Цільова аудиторія Event Industry Forum – це івент-агенції або незалежні івент-спеціалісти, організатори будь-яких подій, корпоративні клієнти, які потребують проведення івентів, технічні прокатні компанії, різноманітні підрядники та спеціалісти, які представляють різні локації.

“Загальна світова статистика вказує на те, що роль залучення і використання такого інструменту маркетингу як івент суттєво зростає”, – пояснює Денис Ринський.

І додає, що івент – це найпрогресивніша, найбільш інноваційна форма комунікації, яка надалі буде все більш необхідною, на відміну від традиційних способів та інструментів маркетингу.

Конструкція форуму відрізняється від того, яка була минулого року. Теми розділені по окремих потоках, в залежності від формату кожної події. Є зал, який присвячений організації форумів, семінарів, конференцій – так званий зал конвенцій, зал, присвячений питанням корпоративного клієнта. Також є окремий потік, що стосується весілля. Великий зал присвячений заходам у форматі public. А ще – медіа-центр, в якому будуть підніматись фундаментальні теми, присвячені івент-індустрії.

Серед спікерів будуть присутні такі визначні особистості, як Ірфан ван Евік – засновник фестивалю Tomorrowland у Бельгії, Андрій Федорів – маркетолог №1 України, Сальвадор Сайгоне – володар премії найкращих івент-агенцій світу.

Більше інформації в інтерв’ю:

Контакти:
Юлія Танасієнко (медіа-координатор EIF2019)

[email protected]
eventindustry.com.ua
+38 (067) 765-19-10

Марта Лазарчук, Syla.news

808 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up