Укрзалізниця відновлює повернення квитків через інтернет

Сьогодні перевізник відновить операції повернення проїзних документів на сайті booking.uz.gov.uа, а також мобільній версії сайту й мобільних додатках.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Можливість отримати квиток через інтернет буде доступною з шістнадцятої години. Призупинення виконання операцій повернення проїзних документів через інтернет діяло з метою запобігання зловживанням у піковий період перевезень з 15 грудня 2018 року. Адже квитки викуповувались оптом для їх подальших перепродаж.

Читати також:  В Укрзалізниці виявили розкрадання на 7 мільйонів гривень

За словами директора департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Олександра Красноштана, таке обмеження допомагає запобігати спекуляціям та іншим зловживанням із квитками під час свят. Про виправданість вжитих заходів свідчить наявність квитків на період новорічно-різдвяних перевезень цього зимового сезону.

Аналіз фахівців показує, що переважна кількість квитків викуповується через інтернет у перші хвилини відкриття продажу, а потім значна їх частина поверталась в продаж перед відправленням поїзда. Вжиті заходи щодо обмеження повернення квитків через інтернет і мали на меті забезпечити надходження у вільний продаж місць для реального пасажира

Читати також:  Приватні перевізники обанкрутять Укрзалізницю

Також, Укрзалізниця запланувала на цей рік двоетапне підвищення ціни на квитки.

364 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up