МАУ змінила правила перевезення ручної поклажі

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» від сьогодні, 15 січня, змінює правила перевезення ручної поклажі на всіх своїх рейсах.

Про це повідомляє прес-служба компанії.
Норми діятимуть для пасажирів, які придбали квитки після 1 листопада 2018 року. Для тих, хто купив квитки раніше, зберігаються старі норми. Відомо, що пасажири з квитками, у вартість яких не входить перевезення зареєстрованого багажу, зможуть взяти з собою на борт літака 1 місце ручної поклажі вагою до 7 кг і розмірами не більше ніж 55х40х20 см, а також верхній одяг і парасольку.

Читати також:  Євросоюз хоче заборонити польоти у три українських міста

Раніше МАУ дозволяла брати на борт безкоштовно предмети вагою до 5 кг: 1 дамську або чоловічу сумку, 1 невеликий фотоапарат або бінокль, 1 портативний персональний комп’ютер, пресу для тчитання в польоті, 1 парасольку або тростину, 1 одиницю верхнього одягу, пару милиць.

Згідно з новими правилами авіакомпанії,будь-які речі, що перевищують норму безкоштовного перевезення ручної поклажі, але не перевищують розміри наднормативної ручної поклажі, приймаються до перевезення за встановлену авіакомпанією МАУ плату, крім речей, які перевозяться безкоштовно в зазначеному в цих правилах і умовах кількості. Детальніше ознайомитись з оновленими правилами можна на офіційному сайті МАУ.

Читати також:  Євросоюз хоче заборонити польоти у три українських міста

Зазначимо, Міжнародні авіалінії України є одним з найбільших авіаперевізників України, здійснює авіарейси зі Львова до Мадрида, Тель-Авіва.

372 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up