Листівки з Леніним від Порошенка й Кернеса: харків'ян привітали зі святами

Листівки з Леніним від Порошенка й Кернеса: харків’ян привітали зі святами

Мер Харкова Геннадій Кернес агітує містян підтримати Петра Порошенка на президентських виборах. У місцевих газетах можна знайти матеріали з ознаками політичної реклами на користь чинного президента. Від імені Кернеса та Порошенка харків’ян привітали з новорічними святами листівкою, на якій зображено Леніна.

Про це повідомляє “Українська правда”.

В Адміністрації Президента запевнили, що вони до цього не причетні. Прес-секретарі “БПП” та міського голови Харкова заявили, що їм нічого не відомо про листівки з підписом мера та президента. Подібні вітання нібито від Порошенка та мерів міст розповсюдили також серед мешканців Чернігова та Дніпра.

Мер Чернігова Атрошенко, коментуючи походження листівок та грошових премій у конвертах, заявив, що діяв у рамках чинного законодавства. У Філатова теж визнали, що причетні до поширення листівки.

Нагадаємо, за інформацією “Чесно”, 26 грудня 2018 року Харківський міський голова Геннадій Кернес під час спілкування з журналістами вчергове наголосив, що на президентських виборах він особисто підтримав би Петра Порошенка.

За какого Президента голосовал бы Кернес? Я могу сказать. За Порошенко. Почему? Потому что он прикладывал достаточно много усилий, чтобы в Харькове было финансирование метрополитена, чтобы в Харькове было финансирование Европейского банка реконструкции и развития, Европейского инвестиционного банка, Всемирного банка… и к вопросам, связанным с децентрализацией, улучшением межбюджетных отношений“, – зазначив тоді мер Харкова.

Невдовзі після цієї прес-конференції в низці місцевих ЗМІ було зафіксовано наявність рекламних матеріалів на користь Кернеса та Порошенка.

Листівки з Леніним від Порошенка й Кернеса: харків'ян привітали зі святами

А нещодавно до поштових скриньок харків’ян потрапили отакі листи.

Листівки з Леніним від Порошенка й Кернеса: харків'ян привітали зі святами

На фото, використаному для створення листівки, зображено харківську площу Свободи з пам’ятником Леніну зразка п’ятирічної давності. 28 вересня 2014 року цей монумент повалили мешканці міста після офіційного розпорядження про його демонтаж голови ОДА Ігоря Балути.

Тоді Кернес пообіцяв відновити пам’ятник:

Чтобы не тратить много слов, скажу одно: памятник Ленину на площади Свободы в Харькове мы обязательно восстановим“.

Утім, свою обіцянку він так і не виконав.

Про причетність до цих листівок команди Порошенка журналісти запитали в завідувача відділу Головного департаменту інформполітики АП Володимира Горковенка.

Я перший раз про них чую. У нас немає практики, що ми вітаємо, тим більше з кимось, із Новим роком. Жодного разу ніде не чув про це, і жодного розпорядження ми такого точно не могли давати. Якби давали, то, напевне, було б у всіх областях. У нас централізованого рішення й тим паче дозволу на використання [імені – прим. ЧЕСНО] президента для привітання з кимось не було“, – заявив посадовець.

Таке саме запитання  поставили й прес-секретарці центрального офісу “БПП”Людмилі Обертинській.

Я від вас уперше чую про ці листівки, якщо чесно“, – сказала вона.

Чи має якийсь стосунок до згаданих листівок мер Харкова, журналісти поцікавились у його прес-секретаря Юрія Сидоренка.

Это хороший вопрос, который меня самого интересует“, – відказав він і попросив перетелефонувати йому за кілька днів.

Утім, і за кілька днів Сидоренко не зміг дати відповідь, бо на ту мить “ще не бачився з Кернесом”.

Якщо хтось із представників “БПП” чи команди Харківського міського голови захоче додатково прокоментувати походження цих листівок, матеріал буде доповнено їхніми цитатами.

Нагадаємо,  в Україні офіційно почалась реєстрація кандидатів у президенти.

 

383 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up