У Польщі до кінця січня збирають пожертви для дітей з Маріуполя

Організаторами акції «Свята без кордонів» є Фонд святого Миколая і Третя програма Польського радіо.

Про це повідомляє Польське радіо.

До кінця січня в Польщі збирають пожертви для дітей з Маріуполя. Організаторами акції «Свята без кордонів 2018» є Фонд святого Миколая і Третя програма Польського радіо.

Ізабеля Ставіцька з Фонду святого Миколая звертає увагу, що діти – це велика група жертв збройного конфлікту в Україні, який триває вже майже 5 років. Допомогу отримають діти шкільного віку з внутрішньо переміщених сімей, малозабезпечені та сироти з Маріуполя. Передусім, планується призначити стипендії святого Миколая:

Читати також:  Націоналісти знають, хто підірвав меморіал польських воїнів на Личаківському

“Завдяки цим грошам діти зможуть купити підручники, взяти участь у додаткових позакласних заняттях. Ми хочемо відкрити світлицю святого Миколая – безпечне місце, в якому діти зможуть проводити час після уроків. Також ми хотіли б якнайбільшу групу дітей вислати на відпочинок під час канікул. Ситуація в Маріуполі дуже складна, діти живуть у постійному побоюванні та напруженні”, – каже Ізабеля Ставіцька.

Щоб приєднатися до акції й допомогти, вистачить перерахувати пожертву, придбати диск «Свята без кордонів 2018», який випустило Польське радіо, або відправити SMS.

Читати також:  Мазура у Польщі затримали через фейк із Москви - Аваков

Надіслати їх можна буде за посередництвом спеціального сайту. Для цього слід увійти на адресу mikolaj.org.pl/ukraina. Там також можна знайти дані банківського рахунку. Крім цього, можна вислати sms-повідомлення на номер 7545 зі змістом «pomoc», роблячи таким чином пожертву.

Додамо, у 2017 році у Львові, Дніпрі і Маріуполі організували унікальний музичний проект.

363 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up