У Польщі до кінця січня збирають пожертви для дітей з Маріуполя

Організаторами акції «Свята без кордонів» є Фонд святого Миколая і Третя програма Польського радіо.

Про це повідомляє Польське радіо.

До кінця січня в Польщі збирають пожертви для дітей з Маріуполя. Організаторами акції «Свята без кордонів 2018» є Фонд святого Миколая і Третя програма Польського радіо.

Ізабеля Ставіцька з Фонду святого Миколая звертає увагу, що діти – це велика група жертв збройного конфлікту в Україні, який триває вже майже 5 років. Допомогу отримають діти шкільного віку з внутрішньо переміщених сімей, малозабезпечені та сироти з Маріуполя. Передусім, планується призначити стипендії святого Миколая:

“Завдяки цим грошам діти зможуть купити підручники, взяти участь у додаткових позакласних заняттях. Ми хочемо відкрити світлицю святого Миколая – безпечне місце, в якому діти зможуть проводити час після уроків. Також ми хотіли б якнайбільшу групу дітей вислати на відпочинок під час канікул. Ситуація в Маріуполі дуже складна, діти живуть у постійному побоюванні та напруженні”, – каже Ізабеля Ставіцька.

Щоб приєднатися до акції й допомогти, вистачить перерахувати пожертву, придбати диск «Свята без кордонів 2018», який випустило Польське радіо, або відправити SMS.

Надіслати їх можна буде за посередництвом спеціального сайту. Для цього слід увійти на адресу mikolaj.org.pl/ukraina. Там також можна знайти дані банківського рахунку. Крім цього, можна вислати sms-повідомлення на номер 7545 зі змістом «pomoc», роблячи таким чином пожертву.

Додамо, у 2017 році у Львові, Дніпрі і Маріуполі організували унікальний музичний проект.

108 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up