Питання про недоторканість нардепа Дубневича вирішують дві прокуратури

Генеральна прокуратура України запропонувала Спеціалізованій анитикорупційній прокуратурі доопрацювати подання про зняття недоторканості з нардепа.

Про це сьогодні на Facebook-сторінці повідомила прес-секретар Генеральної прокуратури України Лариса Сарган.

Аналіз підготовленого прокурорами Спеціальної антикорупційної прокуратури подання щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Ярослава Дубневича (кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частини 3 статті 27, частини 5 статті 191 Кримінального кодексу України) засвідчив, що воно неповною мірою відповідає вимогам Регламенту ВР України, у ньому наявні твердження щодо організації Ярославом Дубневичем злочинної схеми заволодіння коштами, які не підтверджуються, є сумнівними чи можуть бути легко спростовані.

“Подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Ярослава Дубневича потребує суттєвого доопрацювання в частині доказової бази, яка має беззаперечно підтверджувати зроблені слідством висновки, а не ставити їх під сумнів, що унеможливить використання стороною захисту посилань на те, що такі висновки є упередженими чи взагалі є припущеннями. ГПУ пропонує САП доопрацювати текст подання з метою усунення ряду недоліків, підкріплення його відповідними доказами та виправлення тверджень, які не відповідають законодавству. Після усунення таких недоліків подання буде підписане Генпрокурором та направлене до Верховної Ради”, – деталізувала Лариса Сарган.

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький передав генеральному прокурору Юрію Луценку для внесення в парламент подання про зняття недоторканності з народного депутата від БПП Ярослава Дубневича.

Читати також:  Компанія, причетна до нардепів Дубневичів, завдала державі збитків на більше 200 тисяч гривень
337 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up