НАБУ розслідуватиме справу проти Луценка за підозрою у хабарництві

Солом’янський районний суд Києва зобов’язав Національне антикорупційне бюро розпочати розслідування за фактом корупційного злочину, до якого причетний генпрокурор Юрій Луценко та його перший заступник Дмитро Сторожук.

У висновку суду, розміщеному в Єдиному реєстрі судових рішень,  опублікованому від 10 січня 2019 року, йдеться про те, що НАБУ повинно розпочати розслідування за фактом отримання неправомірної вигоди генпрокурором.

Як відомо, 17 жовтня 2018 року на особистому прийомі у голови СБУ Василя Грицака на Юрія Луценка та Дмитра Сторожука подали заяву про вчинення кримінального корупційного злочину.

Опісля цього 30 жовтня 2018 року СБУ направила звернення до НАБУ  “у зв’язку з віднесенням розслідування злочинів до їх компетенції”.

У НАБУ зазначили, що не знайшли ознак складу кримінальних правопорушень, віднесених до підслідності детективів бюро, в діях Луценка і Сторожука. Тому не будуть вносити відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Заявник звернувся до суду з вимогою внести відомості до ЄРДР.

В рішенні суду йдеться: «Суд ухвалив зобов’язати службову особу НАБУ, не пізніше 24 годин після отримання копії ухвали, внести до ЄРДР відомості про кримінальні правопорушення… розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявникам витяг». Відзначимо, ухвала оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, за словами Луценка, слідству вже відоме прізвище замовника вбивства Гандзюк.

429 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up