46 населених пунктів Львівщини потребують нових кладовищ

46 населених пунктів Львівщини потребують нових кладовищ

Львівська область є однією з чотирьох, де є велика необіхідність створення нових кладовищ.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Із загальної кількості місць поховання в містах та селищах розташовано 3000 діючих та 1000 закритих, з яких благоустроєно 3 тисячі. У сільській місцевості розташовано 26 000 діючих та 3000 закритих місць поховань, з яких благоустроєно 22000.

Наразі в України потрібно збудувати 550 нових місць поховань. Найбільше цього потребують населені пункти Закарпатської (62), Харківської (49), Львівської (46) та Дніпропетровської (30) областей.

Читати також:  Відбулося перше засідання робочої групи щодо будівництва крематорію у Львові

У Міністерстві зазначають,що відповідно до Закону «Про поховання та похоронну справу» функції із забезпечення планування та впорядкування території місць поховання покладені на органи місцевого самоврядування. Також передбачено, що на них покладається утримання кладовищ, а також інших місць поховання.

Наразі, Мінрегіоном розроблено проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення сфери поховання» (№8248), що направлений на вирішення проблемних питань в сфері поховання, який передано до Верховної Ради України на опрацювання.

Читати також:  Львову, Жовківщині, Радехівщині та Мостищині потрібні нові кладовища

Додамо, що торік у Верховній Раді зареєстрували законопроект, що передбачав дозвіл на біопоховання, – можливість хоронити у парках, лісопарках, скверах та на інших земельних ділянках.

 

323 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up