Волохатий січень: чому жінки викладають в Instagram фото своїх пахв

Волохатий січень: чому жінки викладають в Instagram фото своїх пахв

У соціальних мережах розгорнули кампанію Januhairy – “Волохатий січень” – яка закликає жінок відрощувати волосся на тілі.

Учасники акції хочуть, аби жінки “любили та приймали” своє природне волосся на тілі, а заразом зібрали гроші на благодійність.

21-річна засновниця акції Лаура Джексон розповіла, що кампанія набула “великого розголосу”, і в ній взяли участь жінки з усього світу.

Студентка Ексетерського університету заявила, що ідея флеш-мобу прийшла їй в голову, коли вона відрощувала волосся на власному тілі для перфомансу.

“Хоча я почувалася вільною і більш впевненою в собі, деякі люди навколо мене не розуміли і не погоджувалися з тим, чому я не голилася”, – розповіла студентка третього курсу.

“Я зрозуміла, що нам потрібно зробити ще багато для того, щоб ми могли приймати один одного повністю і по-справжньому”, – заявила дівчина.

Пані Джексон сподівається зібрати тисячу фунтів для благодійної організації Body Gossip, яка навчає молодь правильно сприймати власне тіло.

Вона запустила флеш-моб минулого місяця, і за цей час у ньому взяли участь жінки з Великої Британії, США, Канади, Німеччини, Росії та Іспанії. Всі вони виклали в Instagram фото волосся на власному тілі під хештегом Januhairy.

Моду на видалення волосся вони називають нав’язаною та закликають боротися з нею.

1058 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up