Українці 5 днів відпочиватимуть на Великдень

Українці 5 днів відпочиватимуть на Великдень

Кабінет Міністрів України на вчорашньому засіданні затвердив перенесення робочих днів у 2019 році. 

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Так, у вівторок 30 квітня буде вихідним, і відпрацювання його буде у  суботу 11 травня. Це зумовлено тим, що у 2019 року Великдень припадає на 28 квітня, відтак наступний робочий день, понеділок є вихідним. І згодом є вихідним середа 1 травня (День праці), відтак, аби між понеділком, 29 травня, і середою 1 травня, не було робочих днів, зробили вихідним і вівторок з подальшим його відпрацюванням. Отже, буде 5 вихідних днів поспіль: з 27 квітня до 1 травня

Документом пропонується рекомендувати перенести ці робочі дні керівникам підприємств, установ та організацій для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю.

Зазначається, що це перенесення здійснено з метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування 1 травня – Дня праці та в 2020 році 1 січня – Нового року.

Спеціальний режим роботи банків у ці дні визначає Нацбанк.

Ще один довгий вікенд (з відпрацюваннями) запланований на кінець грудня: вихідний понеділок 30 грудня відпрацьовуватимуть у суботу 21 грудня, і вихідний вівторок 31 грудня відпрацьовуватимуть у суботу 28 грудня.

Наступного Нового року в Україні очікується чотири вихідних дні поспіль: із неділі, 29 грудня, до середи, 1 січня нового 2020 року.

Нагадаємо, журналісти Syla.news розповідали, де у Львові провести останній вікенд 2018 року.

Syla.news 

737 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up