Півтори доби вантажівкам буде важче їхати з Львівщини у Польщу

Півтори доби вантажівкам буде важче їхати з Львівщини у Польщу

З вечора 12 січня до ночі з 13 на 14 січня на польській стороні трьох пунктів пропуску не здійснюватимуть оформлення вантажівок з товарами.

Про це повідомила прес-служба Львівської митниці Державної фіскальної служби.

Згідно з інформацією, отриманою українськими фіскалами від митних органів Польщі, починаючи з 21:00 год. 12 січня по 3:00 год. 14 січня у пунктах пропуску «Шегині-Медика», «Краковець-Корчова» та «Рава-Руська-Хребенне» будуть недоступні окремі електронні сервіси, зокрема: e-Klient, e-Winoski, e-Zefir, e-Zabezpieczenia, e-Booking TRUCK, e-Tranzyt, e-Itrastat, e-ICS, e-Przewoz (SENT), EMCS PL2, e-Export, e-Import, e-Status. У зв’язку з цим, польською стороною не здійснюватиметься оформлення та пропуск вантажних автомобілів з товарами в обох напрямках.

Читати також:  Європарламент зробив крок щодо позбавлення Польщі права голосу в ЄС

Державна фіскальна служба просить врахувати цю інформацію з метою вибору альтернативних маршрутів та місць перетину державного кордону.

Додамо, що наприкінці 2018 року припинив роботу піший перехід у пункті пропуску “Длогобичув-Угринів”.

872 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up