НАЗК виявило помилки в деклараціях зареєстрованих кандидатів у президенти

Після перевірки Національним агентством по запобіганню корупції всі зареєстровані кандидати на пост президента України мали внести уточнення і виправили помилки у своїх деклараціях.

Про це повідомляє офіційний сайт НАЗК.

Зокрема, перевірено декларації кандидатів на пост президента України Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика й Андрія Садового. Для перевірки у НАЗК залучили 10 баз даних. Помилки й неточності були в усіх перевірених деклараціях.

Утім, згідно з законом, кандидати мають право виправити помилки й неточності. Це також не є причиною для відмови у реєстрації кандидатом.

Зазначимо, що НАЗК вперше у 2019 році залучили до виборів президента України в частині перевірки декларацій кандидатів.

Нагадаємо, напередодні позафракційний народний депутат Віталій Купрій подав документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом у президенти.

Раніше Центральна виборча комісія зареєструвала ще чотирьох кандидатів у президенти. Зокрема, зареєстрували лідера Соціал-демократичної партії Сергія Капліна, лідера “Суспільно-політичного руху “Справедливість” Валентина Наливайченка, лідера “Самопомочі” Андрія Садового та самовисуванця Віталія Скоцика.

Також  Центрвиборчком зареєстрував першого кандидата на посаду президента України – екс-міністра екології та природних ресурсів (2014-2015) Ігоря Шевченка.  

412 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up