Уряд збільшив оклади посадовцям, що мають доступ до державної таємниці на 30-60%

Уряд збільшив оклади посадовцям, що мають доступ до державної таємниці на 30-60%

Відповідну постанову Кабмін ухвалив під час засідання уряду 10 січня.

Про це повідомляє “Громадське”.

Зазначається, що посадові оклади осіб, що мають доступ до інформації зі ступенем секретності «таємно» збільшать на 30%, до інформації зі ступенем «цілком таємно» — на 50%, до інформації зі ступенем секретності «особливої важливості» — на 60%.

Зазначається, що такі надбавки отримають працівники режимно-секретних органів, а також деякі працівники виконавчої, судової влади, прокуратури, а також деякі працівники місцевих органів влади.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня 2018 року суд відхилив вимогу «Центру протидії корупції» про розсекречення декларацій керівництва СБУ. ЦПК намагалися в судовому порядку змусити СБУ розсекретити декларації керівництва та слідчих, а також – визнати незаконними створення Службою власної системи обробки та зберігання декларацій.

Зазначимо, місяцем раніше антикорупціонери провели мітинг з вимогою оприлюднити декларації чиновників СБУ.

Нагадаємо, раніше Громадська рада міжнародних експертів провела друге засідання щодо доброчесності кандидатів на посаду суддів Вищого антикорупційного суду. За його результатами міжнародні експерти рекомендують зупинити участь у конкурсі 12 кандидатів.

405 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up