У Росії діти влаштували "свято" на гірці з фекалій

У Росії діти влаштували “свято” на гірці з фекалій

У селі Чигирі в Росії виявили крижану гірку, яка сформувалася з 29 грудня через зледеніння нечистот із каналізації.

Як повідомляє російське видання “Амур.інфо”, гірка утворилася біля житлових триповерхових будинків і на ній катаються діти.

За інформацією видання, мешканці найближчих будинків відмовилися платити за чистку каналізації через високі тарифи керуючої компанії. 29 грудня відходи каналізації витекли на вулицю, проїжджу частину і замерзли.

У Росії діти влаштували "свято" на гірці з фекалій

Місцеві жителі звернулися зі скаргами в Росспоживнагляд, прокуратуру і житлову інспекцію. З’ясувалося, що аварія сталася через переповнені септики в нещодавно побудованих триповерхових будинках.

Керуюча компанія відмовилася обслуговувати мешканців після того, як вони не погодилися з високими цінами, і розірвала договір з підприємством, що відкачувало нечистоти.

У Росії діти влаштували "свято" на гірці з фекалій

Як розповіли російські РІА “Новости” в черговій диспетчерській службі Благовіщенського району, місцеві жителі повинні незабаром вибрати нову керуючу компанію. “Там все відкачано, просто один раз була ситуація, він переповнився і потік, це все замерзло”, – пояснив представник підприємства. Фекалії пообіцяли прибрати до 12 січня.

Syla.news
355 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up