Рідним полонених моряків розповіли про стратегію Києва

Рідним полонених моряків розповіли про стратегію Києва

Представники української влади зустрілися в Одесі з рідними моряків, які перебувають за гратами в Росії, омбудсмен пообіцяла домагатися зустрічі з військовополоненими в Москві.

Про це уповноважена з прав людини Людмила Денісова повідомила у Facebook після завершення зустрічі з рідними українських військовополонених моряків.

“Разом з робочою групою Міністерства оборони України, представниками органів державної влади, координатором групи адвокатів (Миколою Полозовим – ред.), ми донесли до родичів наших хлопців інформацію про усі заходи, які ми вживаємо для повернення моряків додому”, – поінформувала вона.

Обговорили стратегію подальшої роботи і відповіли на питання рідних.

Завершилася зустріч з рідними українських військовополонених моряків. Разом з робочою групою Міністерства оборони…

Опубліковано Людмилою Денісовою Четвер, 10 січня 2019 р.

“Я як уповноважений Верховної Ради України з прав людини практично щодня спілкуюся з омбудсманом РФ Тетяною Москальковою та з гловою Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини при президентові РФ Михайлом Федотовим. Намагаюся отримати усю інформацію про умови утримання та стан хлопців”,– наголосила Денісова

“Наступного тижня планую виїхати до Москви та провести зустрічі з Тетяною Москальковою, Михайлом Федотовим, а також з директором ФСБ РФ Олександром Бортніковим”, – повідомила вона.

Українська омбудсмен наголосила, що одним із головних питань залишається стан поранених моряків.

“Ані я, ані ЄСПЛ досі не отримали підтверджену медичними довідками офіційну інформацію про стан здоров’я поранених”, – зазначила Денісова.

“Під час зустрічі з директором ФСБ буду наполягати на наданні мені дозволу на відвідання військовополонених. Хочу на власні очі побачити їх та поспілкуватися”, – додала вона.

Нагадаємо, 25 листопада росіяни протаранили український корабель у Чорному морі.

В результаті таких дій було захоплено шістьох українських моряків. Проти них згодом було обрано запобіжний захід.

 

314 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up