На двох маршрутах Львова оновлять автобуси

Оновлення відбудеться на маршрутах №9 і №19.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради

На маршруті № 19 (вулиця Щурата-проспект Червоної Калини) курсуватимуть 10 автобусів комунального АТП № 1. Як повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий, з 12 січня на маршруті № 19 курсуватимуть автобуси Аtaman, які до цього курсували на маршруті № 9.

“Із суботи, 12 січня, нові великі автобуси поїдуть за маршрутом № 9. Відповідно, 10 вивільнених автобусів Аtaman поїдуть на маршрут № 19. Це дозволить забезпечити якісне сполучення мешканців з мікрорайону вулиці Топольної із Сиховом. Також автобуси Аtaman зручні в користуванні для людей з інвалідністю, оскільки в них передбачено зручний заїзд осіб на візочках”, — прокоментував рішення Андрій Білий.

Зазначимо, за результатами конкурсу на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування, на маршрут № 19 не подався жоден з перевізників. Тому, за словами Андрія Білого, ЛК АТП № 1 буде обслуговувати маршрут № 19 за тимчасовим договором. За необхідності АТП № 1 зможе збільшити кількість одиниць транспорту на маршруті № 19.

Читати також:  Як працює транспорт Львова: думка жителів міста

Додамо, 12 січня, зміняться схеми курсування автобусних маршрутів № 5А та № 47А Львівського комунального АТП № 1.

358 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up