«Лідери громадського впливу Львівщини-2018». Зведений рейтинг за критеріями оцінювання

IA Syla.news продовжує аналізувати результати рейтингового відбору проекту «Лідери громадського впливу Львівщини-2018». Зазначимо, впродовж місяця незалежна експертна група досліджувала роботу депутатів та посадових осіб виконавчих структур Львівської міської ради, Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації.

В межах рейтингового відбору експерти опрацювали 152 кандидати, яких оцінювали за такими критеріями: політична, суспільно-громадська, патріотично-державницька, історично-культурна та економічна спрямованість. Шкала рейтингу від 0,0 до 100,0.

Патріотично-державницька спрямованість. Визначає, на скільки оцінювана особа позиціонує активність щодо захисту національних інтересів України, цілісності держави, готовності стати на захист життя, прав та свобод громадян.

Політична спрямованість. Визначається, на скільки оцінювана особа взаємодіє з політичним середовищем, відчуває політичну відповідальність за свої дії, сприяє розвитку політичного діалогу, відстоює власну політичну позицію, позиціонує протидію політичній корупції.

Суспільно-громадська спрямованість. Визначає, на скільки оцінювана особа сприяє розвитку суспільних відносин, активності громадського сектору, сама є активним учасником заходів спрямованих на розвиток суспільно-громадських відносин. Позиціонує особисту високу громадянську свідомість та моральні цінності, а також розвиток інтелектуального та фізичного потенціалу громади.

Історично-культурна спрямованість. Визначає, на скільки оцінювана особа сприяє розвитку культурного потенціалу громади, сприяє проведенню мистецьких заходів, розвитку меценатства, збереженню історичної та культурної спадщини.

Економічна спрямованість. Визначає, на скільки оцінювана особа сприяє розвитку економічних систем, підприємництва, розуміє потреби бізнес середовища, позиціонує прихильність до чесних відносини з партнерами та протидію до створення регуляторних бар’єрів та перепон у розвитку економічного потенціалу території.

Як відомо, «Лідери громадського впливу Львівщини-2018» – це моніторинг діяльності учасників суспільно-політичного життя області. Автор ідеї та розробник проекту, що став частиною проекту інформаційного марафону «Вибори «П», – Андріан Фітьо.

Нагадаємо, раніше ІА Syla.news опублікувала рейтинг “Лідери громадського впливу-2018”.

 

1627 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up