Представлено офіційний логотип Євробачення-2019

Організатор проведення на території Ізраїлю міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2019, мовна корпорація Кан 8 січня представила офіційний логотип конкурсу.

Логотип був розроблений провідним брендинговим агентством країни Studio Adam Feinberg на основі представленого раніше слогана конкурсу Наважся мріяти (Dare to Dream), – повідомляється на офіційному сайті Євробачення.

Цього року логотип конкурсу складається з трьох трикутників, які пов’язані один з одним і формують зірку.

«Трикутник, одна з найдавніших форм у світі, є наріжним символом, який можна зустріти в мистецтві, музиці, космології і природі, втілює зв’язок і креативність. Коли трикутники з’єднуються, вони стають єдиним цілим», – відзначили організатори.

Також наголошується, що логотип цього року натхненний дизайном сцени, створеним Флоріаном Відером, концепція якого використовує трикутні форми і структури.

«Ми в захваті від логотипу,… який чудово доповнює фантастичний дизайн сцени, створений Флоріаном Відером. Ми сподіваємося, що креативна тема конкурсу цього року надихне 42-х учасників, які зберуться в травні в Тель-Авіві та мріють стати зірками майбутнього», – заявив виконавчий керівник EBU Йон Ола Санд.

Нагадаємо, незважаючи на відсутність необхідних коштів Україна брала участь у дитячому Євробаченні-2018.

Syla.news

347 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up