Патріарх Філарет офіційно став Героєм України

Президент України присвоїв йому це звання.

Про це вчора, 8 січня, повідомила прес-служба Президента України.

Відповідний Указ Петро Порошенко підписав 8 січня.

“Ще не придумано тої міри, якою можна виміряти внесок Патріарха Філарета в боротьбу за власну помісну церкву. Він був, є і залишається духовним лідером української церкви, духовним лідером українського народу. Ось чому прийняв рішення присвоїти йому звання Герой України”, – зазначив Петро Порошенко на своїй офіційній Фейсбук-сторінці, коментуючи підписання документа.

Читати також:  Епіфаній прокоментував допуск представників ЛГБТ-спільноти до причастя

Звання Герой України Філарет удостоєний за видатну історичну роль у становленні незалежної Православної Церкви України, діяльність, спрямовану на відродження духовності Українського народу, піднесення авторитету православ’я, утвердження ідеалів милосердя і міжконфесійної злагоди.

Нагадаємо, 15 грудня 2018 року в Києві пройшов Об’єднавчий собор, у якому взяли участь церковні ієрархи, священики і миряни, які представляли три православні церкви: УПЦ КП, УПЦ МП і Українську автокефальну православну церкву, на якому затвердили статут Православної церкви України і обрали її предстоятелем митрополита Епіфанія.

Читати також:  Порошенко: В Мінську було легітимізовано російський сценарій врегулювання конфлікту на Донбасі
521 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up