На Львівщині ляшківці провели дочасну передвиборчу агітацію

У Бродівському районі представники Радикальної партії Олега Ляшка роздавали різдвяні подарунки.

Це виявили представники громадської мережі «ОПОРА» у Львівській області на Facebook-сторінці депутатка Бродівської районної ради від Радикальної партії Андріана Дудчак.

“Щиро дякуємо Олег Ляшко та Віра Підгрушна (заступниця голови Бродівської райради – примітка «ОПОРИ») за подарунки до Різдва Христового для учасників АТО с. Голосковичі! Нехай у кожній родині та у нашій Україні панує мир та спокій!!!!” — написала 5 січня депутатка Бродівської районної ради Андріана Дудчак на своій сторінці.

У своєму дописі Дудчак опублікувала фото людей із пакунками солодощів та календарями з написом: «Ляшко 2019. Народний президент».

Того ж дня на сторінці депутатки були оприлюднені світлини з підписом: «Привітання з Різдвом Христовим від Лідера Радикальної Партії Олега Ляшка!». На одній з них продавчиня магазину тримає календарі з написом «Ляшко 2019. Народний президент» та іншу друковану продукцію Радикальної партії. На іншому знімку в приміщенні магазину, на столі біля ялинки, лежатьгазети «Слово Ляшка» та календарі. Ще на одному фото жінка з пакетом продуктів, імовірно, відвідувачка магазину, тримає календар і листівки зі стилізованим написом «Ляшко».

Радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Тетяна Юзвяк пояснює, що доки лідер Радикальної партії Олег Ляшко не зареєстрований Центральною виборчою комісією як кандидат на пост Президента, про підкуп виборців не йдеться, а подібні дії команди Ляшка слід трактувати як дочасну агітацію. Водночас, юристка зауважує, що з досвіду попередніх виборів, партії зараз намагатимуться максимально використати для піару період до реєстрації висунутого ними кандидата на пост Президента, доки ні вони, ні їхній потенційний кандидат не є суб’єктами виборчого процесу. Відповідно, на них не діють обмеження, які встановлює для суб’єктів виборчого процесу Закон «Про вибори Президента України».

“Таку діяльність потенційних кандидатів та партій, які їх висуватимуть, не можна вважати доброчесною, оскільки створені нерівні можливості вже зареєстрованого кандидата поряд із незареєстрованим, адже для першого вже діє безліч законодавчих обмежень та вимог, а для другого — ніяких обмежень для агітації та підкупу”, — пояснила Тетяна Юзвяк.

Додамо, що у грудні активізувалось висвітлення діяльності Олега Ляшка на львівських телеканалх.

538 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up