Відкрито реєстрацію на пробне ЗНО-2019

Відкрито реєстрацію на пробне ЗНО-2019

Реєстрація триватиме до кінця січня.

Про це йдеться на сайті Українського центру оцінювання освіти.

Для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна зареєструватись з 8 до 31 січня на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 16 березня – з української мови і літератури, а 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов. Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість:

Читати також:  Майже 5 тисячн абітурієнтів зареєструвалось на пробне ЗНО

ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
виконати пробний тест, що відповідає вимогам програм ЗНО, характеристиці і структурі сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту;
отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
оцінити рівень готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Читати також:  Пробне ЗНО перенесли на квітень

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою. Вартість тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти. Докладніше про проходження пробного тестування, у тому числі про вартість, можна дізнатися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, у кінці грудня пройшли остаточне затвердження та набули чинності умови вступу до закладів вищої освіти на 2019 рік.

373 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up