У Дрогобичі будуватимуть пам'ятник Борцям за Самостійну Україну

У Дрогобичі будуватимуть пам’ятник Борцям за Самостійну Україну

У місті оголосили конкурс для визначення кращої проектної пропозиції облаштування благоустрою із спорудженням меморіального комплексу Борцям за Самостійну Україну.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Дрогобицької міської ради.

Дрогобицька міська рада з 8 січня по 1 квітня 2019 року проводить місцевий відкритий конкурс для визначення кращої проектної пропозиції облаштування благоустрою із спорудженням меморіального комплексу Борцям за Самостійну Україну на розі вулиць Грушевського-Винниченка (навпроти будинку №79/2).

Конкурс проводиться в один тур, на безоплатній основі, без сплати учасниками конкурсу реєстраційного внеску, без премій та інших видів заохочень.

Читати також:  У Львові відкрили пам’ятник Герою Небесної Сотні Ігорю Костенку (Коментарі)

Учасник конкурсу повинен розробити концепцію облаштування благоустрою існуючого скверу та спорудження меморіального комплексу Борцям за Самостійну Україну на розі вулиць Грушевського та Винниченка (навпроти будинку 79/2) з наповненням Меморіалу високодуховним і високоідейним змістом, увічнення борців за Самостійну Україну, а також створенням завершеної архітектурної композиції та єдиного тематичного простору в комплексі з прилеглим благоустроєм.

Охочим ознайомитись з програмою конкурсу та взяти участь в конкурсі звертатися до відповідального організатора конкурсу – відділ містобудування та архітектури, за адресою площа Ринок, 20, 4 поверх, м. Дрогобич. Термін реєстрації учасників конкурсу до 25 січня. До участі в конкурсі запрошуються професіонали, студенти та аматори, одиночні фахівці та авторські колективи фахівців, які практикують діяльність у сфері архітектури, дизайну та скульптури.

Читати також:  5 пам'ятників у Львові, присвячені алкоголю

Додамо, що торік 27 травня у селі Малий Любінь Городоцького району відкрили пам’ятник командиру ОУН.

430 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up