Садовий надасть Філарету і Макарію статус почесних громадян Львова

Мер Львова Андрій Садовий ініціює надання статусу почесних громадян Львова предстоятелям колишніх Української православної церкви Київського патріархату Філарету та Української  автокефальної православної церкви Макарію.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Патріарх Філарет та Митрополит Макарій своїм життям показали, що за власні переконання варто боротись до кінця, яким би сильним не був спротив.  В травні на День міста ми традиційно надаємо звання почесних громадян Львова. Цього року виступлю з ініціативою надання цього статусу Патріарху Філарету та Митрополиту Макарію”, – зазначив Садовий.

За його словами, Філарет і Макарій боролись та обстояли духовну незалежність України.

Мої думки зараз про тих, кого немає на численних урочистих фотографіях зі Стамбула. Патріарх Філарет та Митрополит…

Опубліковано Андрій Садовий Субота, 5 січня 2019 р.

Раніше повідомлялося, що в турецькому Стамбулі Вселенський патріарх Варфоломій підписав томос для Православної церкви України.

Також 5 січня Вселенський патріарх підписав томос для ПЦУ.

Нагадаємо, 15 грудня 2018 року в Києві пройшов Об’єднавчий собор, у якому взяли участь церковні ієрархи, священики і миряни, які представляли три православні церкви: УПЦ КП, УПЦ МП і Українську автокефальну православну церкву, на якому затвердили статут Православної церкви України і обрали її предстоятелем митрополита Епіфанія.

359 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up